Blog Petra Krále

blog.gni.czČlánky → Videa, která mně za poslední dobu opravdu zaujala

Přidáno: 03. 10. 2010 | Trvalý odkaz | Komentáře


Jak je napsáno v titulku, je zde první várka videí, která mně za poslední dobu něčím zaujala, ať už negativně, či pozitivně. Jak si u mně to které video stojí, sdělím níže. Tato kategorie je zcela nová a čas od času zde budu zveřejňovat svoje či cizí videa.

Abychom nezačínali tím negativním, tak začnu pozitivním co mně skutečně zaujalo. Před několika dny jsem na komunitní síti Facebook narazil na velmi zajímavé video skupiny The Voca People , skupiny, která je schopná přehrát mnoho melodií bez použití hudebních nástrojů a to se nejedná o trik či playback, zvuky skutečně vydávají členové této skupiny, ale abych moc nemluvil podívejte se na video, které mluví za vše. A protože mně tato skupina zaujala, tak jsem objevil druhé video co stojí za to.

Video online


Video onlineOK GO - White Knuckles - Následující video oceňuji jako skutečně dobře odvedenou práci, která musela být jistě velmi náročná.

Video onlineUčitel bije žáka - A jelikož jsem na začátku řekl, že tu bude i jedno negativum, tak tady ho máte, ale je to negativum i pozitivum zároveň, docela by mně zajímala reakce rodičů a samotného žáka či studenta atakovaného učitelem. Pro doplnění: tato situace se odehrála v USA, a jistě není ojedinělá. To by se jistě u nás nestalo.

Video online


Dnešní miničlánek končí, a doufám, že bude mít kladný ohlas a kategorie bude mít úspěch.

Zdroj: youtube.com


Sdílet: (otevření do nového okna)

Facebook Google +

Let-balonem-468x60_CZehub

Přidat komentář

Přezdívka/jméno: (nutno vyplnit)Váš email: (nutno vyplnit)Zpráva: (nutno vyplnit)Pro kontrolu vypočtěte: 25 - 5 =


Uložené komentáře

K tomuto článku nebyly do této chvíle přidané žádné komentáře. Buďte prvními, co článek okomentují...