Blog Petra Krále

blog.gni.czČlánky → Tipnafilm.cz, aneb odkaz není zločin

Přidáno: 03. 08. 2011 | Trvalý odkaz | Komentáře


Česká pirátská strana (ČPS) minulý týden spustila web odkazující na dost pochybný obsah. Dle jejich tvrzení odkaz není zločin, tak na webu najdete velké množství odkazů na filmy, které si hned můžete stáhnout, jsou tam však uvedeny i informace o jednotlivých materiálech, náhledy, ukázky a plno dalších informací textů a obsahu. Informace bych bral, ale nabízet ilegální obsah je už trochu hodně. Jak je vidět politická strana si zadělává na dost velké problémy, jsem zvědavý jak dlouho, tento web bude beztrestně fungovat. A i kdyby fungoval, nedělá dobrou vizitku české politice, která si sama zahrává se zákonem. Je docela vtipné sledovat jak na jedné straně je trestán běžný uživatel internetu a na druhé straně politická strana, která se podepíše pod takový web. No je vidět, že to jde u nás pěkně z kopce. I když se mi líbí některé akce, které tato strana dělá pro společnost, v tomto je rozhodně nepodpořím a dostávají palec dolů. takhle by to opravdu nešlo.


Sdílet: (otevření do nového okna)

Facebook Google +

Let-balonem-468x60_CZehub

Přidat komentář

Přezdívka/jméno: (nutno vyplnit)Váš email: (nutno vyplnit)Zpráva: (nutno vyplnit)Pro kontrolu vypočtěte: 25 - 5 =


Uložené komentáře

Jaroslav Kučera - Čtenář | Vloženo: 04. 08. 2011
Pokud budete vycházet z původní tiskové zprávy, zjistítě některá zajímavá fakta. (odkaz zkrácen: Tisková zpráva) Stále se jedná o kampaň "Odkaz není zločin", která vznikla právě proto, aby ČPU nemohla dále šikanovat děti nebo jednotlivce, kteří spustí svůj portál, ale data na něm přímo nenajdete. My doufáme, že nás ČPU zažaluje, ale zdá se, že se bojí, že by se ukázalo, že nemají pravdu.


Petr Král - Admin | Vloženo: 04. 08. 2011
Ano vím o této kampani, jak říkám k něčemu to dobré je, ale hraničí to se zákonem, tolik můj názor. Netvrdím, že to není k něčemu dobré, dá se ocenit, že pomáháte malým subjektům, ale přeci jen je to poměrně kontroverzní. Jste politická strana a né nějaké občanské sdružení. Ale na druhou stranu jste zase něčím jedineční. teď ani nevím, jak se k tomuto tématu postavit, má svá pro i proti.