Blog Petra Krále

blog.gni.czČlánky → Seznam.cz představil nový design

Přidáno: 03. 08. 2011 | Trvalý odkaz | Komentáře


Dnes v podvečer představil český internetový gigant Seznam.cz nový vzhled hlavní stránky. Když jsem se vrátil na hlavní stránku seznamu během brouzdání internetem, nestačil jsem se divit. Vše se různě přesunulo. Zda to bylo výhodné ukáže čas, osobně si ale myslím, že to vypadá zajímavě a něco je i ku prospěchu. Chtělo to zkrátka už nějakou změnu. Když tak nad tím přemýšlím, jde jen o lehký redesign. Má s původním hodně společného.Je ta změna patrná nebo jste si jí nevšimli? Pište do komentářů své názory.


Sdílet: (otevření do nového okna)

Facebook Google +

Let-balonem-468x60_CZehub

Přidat komentář

Přezdívka/jméno: (nutno vyplnit)Váš email: (nutno vyplnit)Zpráva: (nutno vyplnit)Pro kontrolu vypočtěte: 25 - 5 =


Uložené komentáře

Grelek - Čtenář | Vloženo: 04. 08. 2011
Také jsem si všiml, podle mne, je to pěkný, decentní design ze strany seznamu. Mě se docela nelíbilo, když jsem si otevřel seznam na Windows XP kde jsem měl klasický vzhled, potom ve škole na XP kde jsme měli ten XPéčkový, Win7 a ještě Linux.. pokaždé jiná tlačítka.. Příjemná změna :-) ještě by ale mohli opravit ochranu proti spamu, která podle mne, moc nefunguje.


Petr Král - Admin | Vloženo: 04. 08. 2011
S těmi tlačítky máš pravdu, ale to máš minimálně u poloviny stránek na internetu. Nikdo se s tím moc nezatěžuje, podobně jako já. Je ale fakt, že i mě to štve. Dobrý podnět na zlepšení. Ta captcha by si taky zasloužila změnu. Díky za komentář