Blog Petra Krále

blog.gni.czČlánky → Recenze Flash Drive 64GB Ultra Speed

Přidáno: 23. 11. 2010 | Trvalý odkaz | Komentáře


V dnešním článku přináším další tiskovou zprávu opět od firmy TRANSCEND, ta v současné době rozšiřuje série flash pamětí Ultra Speed o nové modely JetFlash 600 a JetFlash 620 s kapacitou 64 GB.

Tyto výrobky kromě mimořádně velké kapacity, nabízí také vynikající rychlost přenosu dat.

Díky plnému využití technologie dual-channel, flash paměti ze série Ultra Speed, dosahují rychlosti čtení až 32 MB/s, a zápisu až 18 MB/s.

Kapacita 64 GB postačí pro uložení více než 16 tis. fotek ve vysokém rozlišení, 640 minut videí ve Full HD kvalitě, nebo skutečné velkého množství textových a hudebních souborů.

Navíc produkt JetFlash 620 se dodává se softwarem TRANSCEND JetFlash SecureDrive, který nabízí ochranu dat uživatele, vytvořením zabezpečeného prostoru chráněným heslem.

Paměti ze série JetFlash jsou dostupné v bílém (JetFlash 620) a černém (JetFlash 600) provedení, s kapacitou: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB a 64GB.


TRANSCEND nabízí také bezplatný nástroj pro správu dat – JetFlash Elite, ten si můžete stáhnout ze stránky www.transcendusa.com/Products/JFelite.asp

Cena flash pamětí JetFlash 620 a JetFlash 600 s kapacitou 64GB zatím není známa.

Na flash paměti série JetFlash od firmy TRANSCEND se vztahuje doživotní záruka.

Poznámka autora: Flash pamět řady Jet Flash společnosti TRANSCEND je opravdu hodně velká, její využití je skutečně omezené jen možným prostorem, sám osobně bych rád věděl, jaká je cena produktu, nezbývá nic jiného, než si počkat na uveřejnění ceny.


O společnosti TRANSCEND
Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.


Sdílet: (otevření do nového okna)

Facebook Google +

Let-balonem-468x60_CZehub

Přidat komentář

Přezdívka/jméno: (nutno vyplnit)Váš email: (nutno vyplnit)Zpráva: (nutno vyplnit)Pro kontrolu vypočtěte: 25 - 5 =


Uložené komentáře

K tomuto článku nebyly do této chvíle přidané žádné komentáře. Buďte prvními, co článek okomentují...