Blog Petra Krále

blog.gni.czČlánky → Novinky posledních měsíců

Přidáno: 30. 11. 2011 | Trvalý odkaz | Komentáře


Abych se nevěnoval jen obecným tématům a zabruslil i k tomu, co blog dělá blogem, ohlédnu se za několika uběhlými měsíci letošního roku a pokusím se napsat o novinkách, které jsem možná zmínil a možná na to i zapoměl. První měsíce roku nebyli z mého pohledu natolik zajímavé, aby si zasloužili moje zapamatování, ty následující, ale již zajímavé jsou. A dnes je přiblížím.

Nový člen rodiny

Nebyl bych to já, abych se nevrátil v čase a nezačal psát o novince v mém životě, kterou jsem pozapomněl zmínit. A dokonce ty novinky budou tři. Je to už kolem 4 měsíců co máme doma nového člena, nebojte není to člen lidský, ale zvířecí. Bohužel jsme si ho nevybrali, ale je takovým zachráněncem a nyní i vlastně pánem v našem domě, je totiž dost svéhlavý, a cože to vlastně je, kočka, tedy kocour. A protože nám hodně chyběl náš pes, kterého jsme ztratili před pár lety, dostal jeho jméno Filip.


Nový netbook

Jak sem uváděl zde na blogu, hlavní novinkou o které jsem již na 100% psal byl nový netbook, ten se mi před několika málo dny rozbil a po menší operaci (rozumějte toho netbooku) funguje opět bez omezení. Uvidíme na jak dlouho. Chyba byla ve vadném pevném disku a jelikož jsem měl jeden z předchozího netbooku tak jsem ho umístil a nově instaloval místo Windows 7, Ubuntu verze 10.10.

Nové přibližovadlo

Dalším novinkou, tady více méně již rodinnou, bylo nové přibližovadlo, po rozbití našeho auta Suzuki Baleno. Jeho nástupcem se stal úplně nový vůz Kia Picanto nové genarace. A to bych řekl, že je z těch novinek všechno, na jeden článek myslím až dost.


Sdílet: (otevření do nového okna)

Facebook Google +

Let-balonem-468x60_CZehub

Přidat komentář

Přezdívka/jméno: (nutno vyplnit)Váš email: (nutno vyplnit)Zpráva: (nutno vyplnit)Pro kontrolu vypočtěte: 25 - 5 =


Uložené komentáře

K tomuto článku nebyly do této chvíle přidané žádné komentáře. Buďte prvními, co článek okomentují...