Blog Petra Krále

blog.gni.czČlánky → Novinky na tomto webu

Přidáno: 19. 12. 2010 | Trvalý odkaz | Komentáře


Jak už napovídá název článku, chtěl bych sepsat seznam novinek, které jsem tu již uvedl, nebo ty které plánuji do budoucna. První na seznamu je zapojení javascriptové lišty ve spodní části webu. Jak jste si dozajista všimli, přidal jsem jí dnes a k čemu Vám bude? Řekl bych k hodně velkému užitku, umožní Vám sdílení obsahu tohoto webu ( přidání na Facebook, Twitter, Google, odeslání emailem, přidání k oblíbeným nebo pouhé vytištění obsahu ), najdete na ní důležité odkazy (na stránku autora a kontaktní formulář, do budoucna i další), jinou drobnou užitečností je překlad stránek do řady jazyků, prohlížení rss kanálu tohoto blogu nebo odkaz na fanouškovskou stránku na komunitní síti Facebook . Pokud se Vám lišta nelíbí není těžké jí skrýt pomocí šipky na okraji, jak jednoduché... Po několika dnech jsem musel lištu odstranit, nefungovala dle mých představ.

Další jistě velkou novinkou je nová adresa blogu , sice jí nevidíte, ale již nyní funguje, ano i tento blog po mnoha měsících provozu získává kratší lépe zapamatovatelnou, bezpomlčkovou .cz doménu . A jaká je tato doména, bylo by vtipné Vám jí nesdělovat a přejít na ní plynule, bez toho aby jste to postřehli. Ale nebyl bych to já, abych Vám jí nesdělil už nyní. Novou doménou, na které chystám své osobní portfolio, je www.kralp.cz . Ta prozatím směruje na tento blog, který právě čtete, je otázkou, jestli to tak nebude i nadále, protože portfolio mi je prozatím k ničemu a svůj hlavní čas věnuji právě blogu. Takže zapište si novou adresu www.kralp.cz , je možné, že do budoucna bude tou jedinou, která Vám umožní číst tento blog. Ale to bych už předbíhal nechte se překvapit. tato doména však bude v provozu i nadále, bylo by špatné jí rušit po několika letech vlastnictví.

A co bude dál?...
To ukáže nový rok 2011. Takže přeji Vám všem veselé Vánoce a radostný vstup do nového roku 2011 a nashledanou u dalších článků na www.petr-kral.com a www.kralp.cz .


Sdílet: (otevření do nového okna)

Facebook Google +

Let-balonem-468x60_CZehub

Přidat komentář

Přezdívka/jméno: (nutno vyplnit)Váš email: (nutno vyplnit)Zpráva: (nutno vyplnit)Pro kontrolu vypočtěte: 25 - 5 =


Uložené komentáře

K tomuto článku nebyly do této chvíle přidané žádné komentáře. Buďte prvními, co článek okomentují...