Blog Petra Krále

blog.gni.czČlánky → Nová série videí

Přidáno: 17. 10. 2010 | Trvalý odkaz | Komentáře


Vyjímečně podruhé v tomto týdnu uveřejním další sérii videí. Níže uvedená videa jistě stojí za to, a určitě Vás nebudou nudit.

Nosem nafoukne 23 balónků za 3 minuty! - Zpočátku to bral American Andrew Dahl jako zábavu, ale nyní ze své schopnosti má Guinessův rekord. Je schopný nosem nafouknout 23 balónků za 3 minuty. Nevěříte ? Podívejte se na přiložené video. Celá tato zábava vznikla z nudy a Andrewa (tehdy 7 letého) šokovala. Poté s podporou otce uspořádal menší přebor v nafukování balónů a je jeho úspěchy se stále zlepšují současný rekord je již zapsán v knize rekordů. Nafukování má však vliv na zdraví Andrewa, toho chemické látky z balónků škrábou ve výkonné levé nozdře, tak se zdá že si Andrew dá na chvíli pokoj od této velmi nezvyklé činnosti.


Video onlineBezruký hráč na klavír vyhrál Čínský talent - Tak následující příběh je velmi zvláštní, pianista Liu Wei, člověk bez rukou, je schopný zahrát pomocí nohou na klavír. V talentové soutěži ztvárnil píseň You Are Beautiful. Ten natolik okouzlil porotu i publikum že dostal nabídku na společné turné s tchajwanským porotcem Jolinem Tsaiem. Potom také dostane profesionální smlouvu na nahrávky a koncerty. Liu o ruce přišel v deseti letech po elektrickém šoku, který utrpěl při hře na schovávanou. Musely mu být následně amputovány. Ve svých osmnácti se rozhodl pro dráhu hudebníka a také se mu daří, navíc svými nohami zvládá mimo hry na klavír i běžné denní činnosti. Abych Vás neochudil zde jé video Liu Weie v talentové soutěži.


Video onlineAirbag - Naštvat staré lidi se nevyplácí, obzvlášť když usnou na přechodu pro chodce. To pak můžete dopadnout jako v následujícím videu.


Video onlineDnešní série je jak vidíte u konce a já se těším nashledanou u další opět za týden.

Zdroj námětu: youtube.com


Sdílet: (otevření do nového okna)

Facebook Google +

Let-balonem-468x60_CZehub

Přidat komentář

Přezdívka/jméno: (nutno vyplnit)Váš email: (nutno vyplnit)Zpráva: (nutno vyplnit)Pro kontrolu vypočtěte: 25 - 5 =


Uložené komentáře

K tomuto článku nebyly do této chvíle přidané žádné komentáře. Buďte prvními, co článek okomentují...