Blog Petra Krále

blog.gni.czČlánky → Kniha Šťastná (2011)

Přidáno: 27. 02. 2011 | Trvalý odkaz | Komentáře


Poslední dobou mně napadají samé heslovité názvy článků, ale abych vysvětlil o co dnes jde. Jelikož jsem v minulosti poskytl prostor knihám pana Ošlejška, dnes jsem se rozhodl dát prostor také knize Evy Toulové. Této autorce v průběhu několika dnů (březen 2011) vyjde kniha Šťastná. Kniha je jak uvádí autorka společenským románem. Já osobně sice nejsem přívrženec těchto témat, avšak proč bych se nemohl věnovat také něčemu méně tradičnímu. Ale zpět k této knize.

Pro usnadnění zde uvedu stručnou charakteristiku této knížky: "Studentka střední školy Viktorie Šťastná žije přes týden na internátu, víkendy tráví doma na maloměstě. Je uzavřená sama do sebe, všemi okolo pohrdá, nemá žádné přátele. Jejím snem, kterému podřizuje vše, je dostat se na výtvarnou školu, obor malba. Jednoho dne se však setká se svým dávným známým Robinem a k překvapení všech s ním vyrazí na diskotéku. Nezávazný flirt postupně přeroste v lásku. Vzájemný vztah obou mladých lidí prochází zatěžkávací zkouškou, když se Viktorie dozví o Robinově těžké nemoci..."

Řekl bych, že to bude jistě zajímavý příběh. Ale více již nebudu zveřejňovat. Takže kdo má zájem, nechť navštíví svého nejbližšího knihkupce či nejbližší knihovnu. Tolik slovíčkaření pro dnešní den a nový článek již zítra.


Sdílet: (otevření do nového okna)

Facebook Google +

Let-balonem-468x60_CZehub

Přidat komentář

Přezdívka/jméno: (nutno vyplnit)Váš email: (nutno vyplnit)Zpráva: (nutno vyplnit)Pro kontrolu vypočtěte: 25 - 5 =


Uložené komentáře

K tomuto článku nebyly do této chvíle přidané žádné komentáře. Buďte prvními, co článek okomentují...