Blog Petra Krále

blog.gni.czČlánky → Je to už téměř rok....

Přidáno: 06. 09. 2010 | Trvalý odkaz | Komentáře


Proč začínám článek zrovna takto, je to tak trochu nostalgie. Ano je to téměř rok, co jsem se dostal na vysokou školu a také rok od znovuobnovení tohoto blogu, ano ač se to nezdá, tak je tu tento blog s vámi ve své nové podobě od roku 2009. A jelikož je tu už rok, tak si trochu shrneme, co se za tu dobu událo a také co bude do budoucna.

Když jsem minulý rok obnovoval tento blog, měl pouhé dvě návštěvy denně a nyní je návštěvnost někdy i kolem 20 lidí za den, za což mohu poděkovat vám svým čtenářům, ale zpět k tomu co se za tu dobu odehrálo. To jak se rozeběhne jsem nečekal ani já, nejvíc článků tu najdete za poslední dva měsíce a tak je jasně vidět, že začala další éra a to pravidelné psaní do tohoto blogu. Ano když se zadaří tak budou články přibývat s jistou pravidelností. Za ten uplynulý rok, se také mnohokrát změnil design ale i adresa blogu (z původní blog.newsportal.cz na tu současnou a původní).

Ale proč se bavit jen o tomto webu, zažil jsem mnoho i já ve svém životě, ano uplynulý rok přinesl řadu změn v mém osobním životě, tak za prvé to byla letošní rok změna bydliště, kdy jsem se poprvé v životě stěhoval a tím se stal i vesničanem. Ale o tom již víte, další změnou v uplynulém období byl můj vztah s osobou, kterou tu nebudu jmenovat a se kterou jsem nyní již jen kamarád, pryč od tématu vztahy a jděme dále, za uplynulý rok jsem ve škole absolvoval 3 období praxe (zimní v prosinci 2009 až lednu 2010, letní v květnu až červnu 2010 a naposledy tu individuální, která proběhla celkem nedávno o prázdniny), dále jsem ukončil první rok studia, a tak mohu říci, že se mohu vrhnout do druhého jistě těžšího roku (začátek již 13.9.2010). No dále jsem se stal redaktorem neaktuality.cz a začal s prodejem svého zpravodajského webu newsportal.cz, který už za pár dní nebude mým majetkem a začne další epocha mého života, ale o tom až příště. A ptáte se: Kde je ta budoucnost? Tu Vám neřeknu až příště, proto buďte věrní blogu a dozvíte se to.


Sdílet: (otevření do nového okna)

Facebook Google +

Let-balonem-468x60_CZehub

Přidat komentář

Přezdívka/jméno: (nutno vyplnit)Váš email: (nutno vyplnit)Zpráva: (nutno vyplnit)Pro kontrolu vypočtěte: 25 - 5 =


Uložené komentáře

K tomuto článku nebyly do této chvíle přidané žádné komentáře. Buďte prvními, co článek okomentují...