Blog Petra Krále

blog.gni.czČlánky → Další série zajímavých videí

Přidáno: 09. 10. 2010 | Trvalý odkaz | Komentáře


Uplynul skoro týden a já jsem se rozhodl zveřejnit další sérii zajímavých videí, které jsem při práci na internetu za uplynulých 7 dnů objevil. První řádka videí je opět kladná a druhá skupina bude opět záporná. Ale tentokrát to bude zcela bezpochyby záporné.
Skrytá kamera - Tato skrytá kamera nepotřebuje žádné vysvětlení, i když si myslím že není zrovna příjemné, spadnout do jámy s vodou, docela riskantní pro neplavce, ale pro pobavení pro ostatní vcelku dobré.

Video v mp4


Další video z kategorie skrytých kamer, tentokrát obvyklá situace, nevyžadující komentář.


Video v mp4BeenerKeeKee19952 - Tak tento chlapík vystupující na youtube.com pod jménem BeenerKeeKee19952 je docela vtipný, obzvláště jeho podání písniček je vcelku neobvyklé, ale má jistou dávku talentu, podívejte se na video, jsem celkem zvědavý co nám tato osoba předvede příště.


Video online


Nic než pravda - Tak trochu nostalgie je vzpomenutí na pořad Nic než Pravda. Tento pořad jistě není potřeba představovat a tak se podívejte na jednoho dalo by se říci ztroskotance, co je za peníze ochotný přiznat, že podvádí svou přítelkyni. Toto videa na 100 % záporné.


Video online


Krutá realita - Poslední video je zcela jistě záporné a dalo by se říci že se řadí mezi ty co jsou hodně ošklivé, ale bohužel ukazují krutou realitu v muslimském světě, proto tohle video nechám na zvážení, zda se na něj podíváte.


Video online


Dnešní série končí a už brzy očekávejte novou.

Zdroj: stream.cz, youtube.com


Sdílet: (otevření do nového okna)

Facebook Google +

Let-balonem-468x60_CZehub

Přidat komentář

Přezdívka/jméno: (nutno vyplnit)Váš email: (nutno vyplnit)Zpráva: (nutno vyplnit)Pro kontrolu vypočtěte: 25 - 5 =


Uložené komentáře

K tomuto článku nebyly do této chvíle přidané žádné komentáře. Buďte prvními, co článek okomentují...